» Poradna » Windows (a jiné OS)

Chyba při bootu HDD

Dobrý den. Včera jsem se rozhodl ,že přeinstaluji windows 10 zpět na windows 8.1. Důvod:Pomalý, nelibi se mi styl,... Ale po odinstalovani windows 10 se mi zobrazila modrá smrt a teď nejde nastartovat HDD... Potřeboval bych rychlou pomoc. Předem děkuji.

Odpovědi na otázku

OS se přece neodinstalovává, není to program. Nabootuješ instalačku > zformátuješ disk > instaluješ.

Blbá W10, však ani nemá vlastný uninstaller.exe, aký je to škaredý systém.

...když se ti windows 10 nelibi muzes se vratit na predesli windows tim ze to preinstalujes

Napiš, co to je za počítač. ☺

modrý obal, pekné tmavé tlačidlá...

Ty né.