» Poradna » O Živě.cz

Chyba Poradny zive.cz ?

Taky se Vám často zobrazuje přímo zde v poradně tato chyba?https://ctrlv.cz/RQHU ?Používám Win10-1903 a Firefox - oboje aktualizované.Nevíte náhodou někdo, co tato chyba znamená? Díky.

Odpovědi na otázku

Na živě se mi zobrazuje spousta chyb, většinou jsou spojeny s blokátorem reklam, ale tohle vidím prvně. Nevím co máš za problém.

Tak žádný blokátor reklam nepoužívám.Dělá to poměrně často a pouze zde.Když jdu na jiný web, tak OK.Ale snad to přežiju a nedostanu z toho třeba mrtvici , ale musím mačkat F5 .

před pár minutami nedostupný web

Ne. Me pred pulhodkou ze je server nedostupny. Po 3x mezitim jsem klikl jinam a net a tam ok. Ted je v poho

Jo a tyden mi vyskakuje reklama doprostred prispevku nahore

... tak toho jsem si nevšiml.Ale hodně mě štve reklama na cnews.cz , kde se otevře uprostřed článku a tím posune text dolů a pak se zase sbalí ... a musím hledat, kde jsem přestal číst a to hned 2x ... .

Tento web není dostupný Web www.zive.cz neočekávaně ukončil připojení.Zkuste:Zkontrolovat připojeníERR_CONNECTION_CLOSEDVzapeti dam Pocasi a zo bez problemu. Ted jsem musel na mobilni verzi. Klasicky web se zase jeb(l)

Před chvílí se mi také objevilo.

Pri kazdom otvoreni stranky zive.cz (akejkolvek, nie len v poradni), to chce ulozit na moj disk subor "dest5.html" - (dest - aj ked neprsi ).Pomoze len vypnut "cookies", ale potom stratim prehlad, co som uz cital.Nevie niekto, ako sa toho zbavit?

Nikto nema podobny problem?

Na techto stránkách bych doporučoval mít cookies vyplé nebo aspoň velmi pod kontrolou.