» Poradna » Ostatní

Chyba ochrany Windows

Po instalaci Windows 95 se po opětovném spuštění objeví Chyba ochranyWindows.Musíte restartovat počítač .Tato chyba se ale neobjeví pokaždé .Konfigurace HW : zákl.deska DTK PAM-0052Vprocesor AMD-K6-2/350MHzRAM DIMM 4Mx64SDRAM PC 100 (32MB)Video S3-Trio 3D AGP/4 MB SGRAMTakových instalací jsem provedl min. 5 a pokaždé se vyskytla identická chyba .(samozřejmě nepravidelně).

Odpovědi na otázku

Zkus tam nahrat win98.ALe spis bych si typoval ze bude neco v haji. Taky bych zkusil vymenit pameti, nebo odebirat karty.

Na K6-2/350 a viac sa mi vidí existujenejaký opravny patch pre W95.Len si neviem spomenúť kde som ho videl:(

Ten stejny problem jsem take mel, ale pri instalaci W98. Duvodem byla spatna pamet. S novou funguje vse v poradku.

Ale s pameti nic neni, je potreba nainstalovat AMD patch, ktery se da stahnout z Microsoftu... http://www.microsoft.com/windows95/downloads/conte... je na Win95 moc rychle, chyba je ve Windows. :)))Viz:http://support.microsoft.com/support/kb/articles/Q192/... you start your Windows 95-based or Windows 95 OEM Service Release- based computer that is using an AMD-K6-2 processor that runs at a speed of 350 MHz or faster, you may receive one of the following error messages: Device IOS failed to initialize. Windows Protection Error. You must reboot your computer. Windows Protection Error. You must reboot your computer.