» Poradna » Windows (a jiné OS)

Chyba načítání Windows 7

Dobrý den mám jeden problém. Když spustím pc tak se mi klasický zavne načítat logo Windows a v půlce načítání to spadne a tak to dělá furt dokola. A když dám startup repair tak to běží třeba hodinu a nic. Prosím pomoc

Odpovědi na otázku

Odstrániť systémový, formát NTFS, spustiť čistú inštaláciu z ISO W7.Alebo reštart PC, spustiť Recovery OEM W7 z oddielu na pevnom disku.

Teď už pc nejde nahodit vubec

Odišiel niektorý HW komponent.Skus: Resetuj Bios jumperom alebo vyber pecku - za pokus nič nedáš.Stiahni si nejaké distro live cd/usb Linux a z externého média Ubuntom nabútuj mašinu.Potom už len servis, človeče nešťastná.