» Poradna » Notebooky

Chyba na fotce nebo vadný kus notebooku?

Dobrý den, dnes jsem si koupila notebook HP 350 G1 (F7Y99EA). Na všech obrázcích co jsem na internetu našla je čtečka otisků prstů, po rozbalení notebook, ji ale nemá. Je to chyba na obrázcích nebo mám opravdu vadný kus? Děkuji za odpověď.

Odpovědi na otázku

Obrázek je ilustrativní...resp. pro celou sérii HP 350 G1 (a některé čtečku mají). Na CZC mají jasně ve specifikacích uvedeno: není čtečka otisku prstů (obrázek je ilustrační)Stejně tak specifikace na http://www.hpmarket.cz/productOpt.asp - o čtečce ani slovo.

V CZC mi právě bylo řečeno že ji to má. I sem ho tam měla objednaný bohužel mi ho prodali a tak ho mám odjinud a též mi bylo řečeno že ji to má. Tak děkuji.

Škoda, že sis nepřečetla na CZC pod popisem Komentáře, tam to i píšou, že na ilustračním snímku je asi použit nějaký vybavenější model. Jestli jej máš odjinud taky přes nějaký e-shop, můžeš ho vrátit bez udání důvodu. Nesmí být zboží poškozené nebo vizuální známky po používání. Jinak na CZC nelžou a nevěřím tomu, že by ti něco takovýho řekli. Kdoví jak probíhala původní komunikace. To samé platí i o jiných e-shopech typu CZC, Alza a jiné...

Teď tu ze mě děláte totálně neschopnou. Nejsem zase tak neschopná, abych se na toto nezeptala. Jde o to kolik ten pracovník v CZC o daném produktu měl informací. Já se na to ptala konkrétně, jestli to má čtečku otisků, bylo by řečeno ano. To samé v obchodě kde jsem notebook koupila. Děkuji za odpověď.

Jenže v CZC to nemusel být stejný notebook i když tak vypadá.

jakou odpověď ? tak ho prostě vrať a kup si jiný !

Tomu bych i věřil.. to v těch specifikacích totiž vypadá, že bylo dopisováno a nikoliv že to tak dostali od výrobce.