» Poradna » Mobily

Chyba instalace

Ahoj chci se zeptat mam Samsung galaxy grand neo+ uz cca 2 roky. Posledni cca pulrok se me temer u kazde instalace hry telefon totalne zasekne po hlasce Neni dostatek mista v ulozisti. Pritom mam zaplnenou interni pamet konkretne 6,32 z 8gb, SD karta 6,73 ze 7,21gb a ani 24MB hru me to nechce nainstalovat. Prosim poradte.Specifikace:-Android 4.4.4 (kitkat)-RAM 952MB-Procesor 4x ARM Cortex A7, 4x 1,2Ghz-GPU Mali-400MP-Rozliseni 800x480

Odpovědi na otázku

Řekni mamce, ať ti pod stromeček koupí větší SD kartu (pokud to ten telefon podporuje).

Dobra rada, ale to my s dosavadnim problemem fakt nepomuze...

Tobě už nepomůže, vůbec nic !

Takze to mam chapat tak, ze lepsi uz to nebude... No nedivim se telefon se uz i topil... No, zklamani ale vydrz je podivuhodna

Telefon není PC vymaž co nepotřebiješ

Zazálohuj telefon a udělej factory reset . Obnov telefon ze zálohy. A na rok máš pokoj a můžeš instalovat aplikace.

tenhle krok moc rad nemam jelikoz z telefonu sem jeste nezkousel neco zalohovat.. pokud mozno prosim o radu ktera aplikace by na to byla nejlepsi

tá od ťamťungu- KIES