» Poradna » Programy

Chyba icg

Icg my pri startu vzdy vyhodi tabulku internal error s obsahem:
An internal error occurred in the initiliazation stage.
The application could not be loaded.
Please contact application vendor.
Error No. 602
pri stisknuti OK se normalne prihlasim na icg zobrazi se mi seznam ale kdyz chci napsat zpravu tak okno ma divnou velikost je tam vypsana pulka funkci skoro zadny obrazky ikon a neda se nic napsat a ani prichozi zpravy se nozobrazuji. Zkousel jsem nekolikrat preinstalaci i odinstalovat vsechno a znovu nainstalovat a nic.... Pls o radu.

Odpovědi na otázku

Kdyžtak je to ICQ ne icg. A jestli používáš offic. klietnta ICQ 6.*, tak být tebou zvolím jiného třeba qip, mirandu, pidgina... Já sem mívala vždycky z offic. ICQ 6 problémy tak sem před rokem přešla na QIP infium a všechno šlape tak jak má :), žádné reklamy, spamy a není tak náročný narozdíl od offic. klienta,