Chyba GPU

Dobrý den, dneska sem skoušel pustit World of Tanks, nic méně Windows psal chyba Grafické karty. Restart pc nepomohl. Nevíte někdo co s tím ? Předem děkuji za odpověď

Odpovědi na otázku

Začal bych aktualizací ovladačů grafiky.

Tedy jejich odinstalací a novou instalací i kdyby novější nebyly.

Ale windows mně nepustí do ovládacího panelu Nvidie

- Ovladače stáhnou ze stránek výrobce- O jakou gpu (a zbytek stroje) se jedná ?- Před tím ta hra jela ?

Nvidia Geforce gtx 1050 4gbAno, jela bez problémů

a teď sem zjistil že Windows se sám přepnul na procesorovou grafiku

Pokusil sem se stáhnout ovladač GPU kompatibilní, nicméně při instalaci nenašel žádnej kompatibilní hardware a přitom na stránkách Nvidie bylo GPU kompatibilní

Tak třeba ti chcípla grafika. Co ti to ukazuje ve správci zařízení? Měl bys tam vidět obě dvě.