» Poradna » Ostatní

Chyba G-mailu nebo e-mail na centru?

Mám e-mailovou schránku na centrum.cz do které vstupuji přes webové rozhraní. Již více než 2 roky e-maily stahuji též do g-mailu s tím, že je na serveru nemažu a používám výhradně rozhraní centrumu. Včera mi najednou začali mizet zprávy ze složky příchozí pošty (od nejnovějších). Zmizeli mi postupně asi 4dny zpět. Pak jsem změnil heslo na přístupu a je to OK. Nemůže to způsobovat G-mail nějakou chybou? Nastavení je stále stejné a mám tam nastaveno "nemazat stažené zprávy ze serveru". Nemáte někdo podobné zkušenosti?

Odpovědi na otázku

ne

Hacknutá schránka.Změna hesla = rozumné, ale jen dočasné řešení.Zásadní řešení:1) používat jen české poštovní servery;2) nastavit silné heslo ke schránce;3) přistupovat k nim jen bezpečným poštovním klientem z čistého OS.

On Centrum není český poštovní server? Heslo nebylo z nejsilnějších to je fakt. Poštovního klienta nepoužívám. jak jsem psal přistupuji z webového prohlížeče. Ale proč by mě při hacknutí mizeli zprávy poměrně pomalu a postupně? Nezmizeli by spíše najednou?

Dyk co by gmail s tím měl

No jestli mi nezačal mazat zprávy ze serveru ikdyž to je v nastavení stahování pošty zakázané.

tomu rozumím jak koza petrželiTo přesměrováváš nebo co. Jen ty víš a koule křištálová

Zle premýšľaš.Ako môže poštový server gmail mazať správy na poštovom serveri seznamu? Veď nemá k nemu prístup. Ty si povoli prístup do gmailu zo seznamu, ale opačne nie - len si povolil preposielanie e-mailov od seznamu na g-mail.Skontroluj si ty radšej, ako to máš nastavené na sezname (a zaručene tam budeš mať mazanie správ starších xxx dní).

Ale mě to mazalo zprávy od nejnovějších a postupovalo ke starším. G-mail si umí stahnout zprávu a zároveň ji smazat na serveru kam mu dáš přístup zadáním hesla. Jinak se jedná o centrum.cz ne seznam.

proč do dotazu piřád cpeš centrum je otázkou

Protože jsem o něm psal od začátku a xXx do toho zamotal seznam a já mát problém na ce..... Abych se tedy neopakoval

Jestli to dobře chápu, tak zprávy Ti chodí na Centrum a Gmail má na centrum přístup a stahuje si z něho zprávy co do Centrumu přišly. Nejspíš Google změnil nějak nastavení schránek a Gmail je nejen stahuje, ale i odstraňuje.

No právě, ale přitom to mazání mám v G-mailu zakázané. Nemáte někdo podobnou zkušenost? Dá se to nějak nahlásit aby si to na G-mailu opravili?

komu jsi za lízátko prozradil heslo ? hned jak ti to kleslo

v gmailu jsem ted viděl Forum, dotazy odpovědi těch co vědí i nevědí medvědiJsem ale v mobilu, tak nevím zda je i pro ostatní, prakticky gmail nepoužívám mimo něj

Centrum - seznam - čert ako diabol.... podstata je inde - g-mail môže mazať e-maily len na SVOJOM serveri.Ja si tiež dávam preposielať do G-mailu z troch poštových serverov - zahraničných aj slovenských) a G-mail mi ANI JEDEN nezmazal!!!! A pritom mám G-mail nastavený tak, že e-maily staršie ako 10 dní mi maže. Takže g-mail e-maily po 10 dňoch mi zmiznú zo serveru - i tie preposlané, ale na pôvodných serveroch sú stále!