» Poradna » Počítačové sítě

Chyba DNS serveru

Už asi týden mi nefunguje žádný browser, ale ICQ i RSS čtečky ano. V prohlížeči mi to hodí vždy chybu Stránka nebyla nalezena nebo chyba v DNS serveru a asi 5 možností jak to řešit, ovšem žádná nepomáhá. Dneska mi už došly nervy tak jsem obnovoval systém do původního stavu (když jsem pc kupoval). Obnovím, zapnu net a všechno krásně funguje, při příštím připojení - ta známá chyba. Nevíte někdo co s tím? Předem díky.

Odpovědi na otázku

Dělá mi to to samé. Vytvořil jsem si soubor BAT: "ipconfig /renew", kterým obnovím připojení. Mám dojem, že to dělá nějaká záplata XP?

A co spyware?

ja by som to tiez tipol na spyware.

nejdriv dam prikaz nslookup www.zive.cz - jstli se dockam odpovedi - pak naistaluju firefox misto expoloreru.

Zkus LSPfix nebo sockfix.