Chyba disku

http://www.imgup.cz/image/cAineví někdo co stím ?

Odpovědi na otázku

Falošný poplach.

moc falešný není, disk nefunguje

Meleš hovadiny, disk funguje inak by ti neoznačil údajne vadný sektor. Stiahni si od výrobcu disku program na kontrolu sektorov a povrchu. Najprv oprav clustre chkdsk X: /x /f /r /v /bAlebo varianta,PC nabútuj z externého média, skontroluj disk:http://www.dposoft.net/hdd.html

disk nejde otevřít, ani formátovat, když kliknu na vlastnosti disk má 0 bajtů a u systému souborů není nic napsáno ... to mi přijde jako nefunkční, nemám si důvod vymýšlet, prostě z ničeho nic přestal jít..

chkdsk jsem provedl, trvalo vteřinu, nic to neudělalo

disk používám jako externí

Mám skromný, snad ne "hloupý" dotaz. Jak ho používáš, když "... disk nejde otevřít, ani formátovat, když kliknu na vlastnosti disk má 0 bajtů a u systému souborů není nic napsáno ..."?Podkládáš kratší nohu stolu nebo hážeš na cíl?

no disk nepoužívám... říkám, že nefunguje, jediné co vidím, že když ho připojím že se mi ukáže disk G a disk H, to je prostě vše... nic více neudělám

předtím jsem se né úplně správně vyjádřil tím, že disk používám jako externí, přesněji tedy používal..