» Poradna » Windows (a jiné OS)

Chyba directx

Dobry den,neustale se mi stava u hry drakensang to, ze se hra sekne a vyskoci okno kde je napsane,,nebula3 application error D3D9vertexbuffer,, zkousel jsem vse možná preinstalova direct a stejne nic nepomohlo nevim si uz rady prosim poradte

Odpovědi na otázku

a splnuje tvuj pocitac alespon minimalni pozadavky na spusteni? vypada, ze nemas dostatecne vhodnou grafickou kartu

nvidia gtx750 ti 2gb

vubec netusim cim to je ale hodila by se kazda rada cim to muze byt

novejsi ovladac ke graficke karte si zkousel?

ano mam nenovejsi a stejne to porad dela windows 10

co sem tak hledal, tak na netu radí 2 možnosti1.smazat temp slozku teho drakensangu2. nastavit ve hře jiny graficky detaily