» Poradna » Programy

Chyba .class

Ahoj můžete mi někdo poradit prosím? Stáhl jsem soubor už asi 5x .rar otevřu a extrahuji ve WinRar a vzdy mi vzejde to že mám v daném souboru asi 60x .class které nejdou otevřít a nic s nimi.

Odpovědi na otázku

A proč jsi si jistý, že to není správný obsah toho archivu?

má tam být spustitelný obsah hry

A navíc stahnu-li soubor na jinem PC neudělá mi to tuto chybu

Kde se dá ten soubor stáhnout?

podle všeho je to asi virus co jsem stáhl po ploše skačou reklamy v ruštině udělám reinstal a uvidím dlouho jsem ho nedělal

Pouhé stažení ti počítač rozhodně nezaviruje. Otevření ve WinRARu taky ne.

To jsi neviděl můj download stahuju denne min 30 věcí takže vir v mém případě bez antiviru je dost možný

I kdybys jich denně stahoval 1000, tak pořád platí, že samotným stažením se nenakazíš.

to ne ale pustím ,poslechnu si otevřu nainstaluju .......

Minecraft? Pak je to opravdu ta Java.

Není to, co stahuješ, náhodou .jar a ne .rar?Jar prosimtebe neextrahuj! Je to Java spustitelný soubor - zkus na něj poklepat myší jako na jakýkoliv jiný program.

je to knihovna .rar když jí otevřu je v ní 8 souborů a zhruba 2000 soubrů .class

Máš nainstalovanou Javu?

Tak tu knihovnu přejmenuj na jar.

PC už se reinstaluje Byl to MC server avšak asi s virem po ploše běhali ruské reklamy a nějaké koko..ny. Stejně jsem reinstal dlouho nedělal . První co jsem stahl musel být ten vir protože mi to ukazovalo u každé verze hry stejně než nastkočili reklamy potom co jsem zapl internet.