» Poradna » Windows (a jiné OS)

Chyba: c000021a při čisté instalaci Windows 7

Zdravím, kamarádovi havaroval počítač s modrou smrtí a chybovou hláškou: "STOP: c000021a (Fatal System Error) The verification of KnownDLL failed. system process terminated unexpectedly with a status of 0xc0000020 (0x86ebf790 0x00000000) The system has been shut down. Čekal jsem že se toho zbavím naformátováním disku v GParted, ale nic. Systém natáhne data z instalační flasky a pak hodi modrou smrt. Na netu sem se nic moc kloudnyho nedozvěděl, všichni se toho chcou zbavit, tak, aby měli data. Jenže o to mi nejde. Data nepotřebuji. Povedlo se mi dostat jednou do instalačního menu Win7 a to tím že jsem vypl v BIOSu funkce CPU jako je "Cool'n'Quiet" atd. Pak sem se dostal dál ale při zmáčknutí na Istalovat to vyhodilo že mu chybí nějaký .dll soubor.. Takže sem vytvořil flashku znovu, stím že ta předchozí měla nejspíš poškozený nejaký soubor. A vrátil jsem se na začátek, a to i s tím že jsem měl vyplé Cool'n'Quiet to stejně nejelo..Neví někdo co stím ? Díky moc

Odpovědi na otázku

Je v tom PC ještě klasický BIOS, nebo už novější UEFI?

Tuším že klasický, v BIOSu je napsaný ročník 1998 - 2006.. Ten počítač není žádnej novátor, ale na vyhození je ho škoda.

Zřejmě není dobrá ta instalačka - buď už samotné .iso anebo je špatně vyrobená ta boot fleška.

.iso je dobre. To uz mam par let odzkousene. A taky uz par let pouzivam na vytvareni boot flashek Windows 7 USB/ DVD Tool. Ja behem toho co sem si hral stim komplem sem vyzkousel asi 3 bootovaci flashky..

Nabootuj instalačku, běž do konzoly a pomocí diskpart vyčisti disk (příkaz clean).

Naučit se pořádně česky, poté si o této problematice něco přečíst, protože je zřejmé že velmistrem IT nejste.

Mluvíte o kom? Pokud na mě, tak mě poučte o tomto problému. Psát chytré řeči umí každý. Přišel jsem pro radu a ne pro to aby mě tu někdo který tomu možná vubec nerozumí, poučoval.