» Poradna » Mobily

Chyba baterie u Prestigia

Dobrý den, vlastním mobil Prestigio Multiphone 5453 DUO, jsem s ním spokojený až na jednu věc a to je - BATERKA. Vím, že 1700 mAh není moc, ale baterka skoro nic nevydrží, i na Galaxy Mini, která měla 1200 mAh jsem vydržel déle. K tomu ještě jedna chyba - stav baterky se zasekává. Například sekne se cca v 70% a dlouho nic a pak najednou skočí na 2% nebo vybito.. a to se tak děje náhodně.. Mohl by mi někdo poradit, co s tím ?

Odpovědi na otázku

Novou. Ale pokud koupíš nějakou levnou náhražku, budeš zase tam co teď!

to číslo byla na podzim novinka takže věk baterie cca rok

obrat se na technickou podporu prestigio v čr gratis mají i mail

zkus baterku párkrát úplně nabít a vybít do vypnutí telefonu, ať si telefon "ošahá" tu baterku a přizpůsobí % reálnému stavu .... to by mělo vyřešit druhý problém a možná i první ....

sekání se měření stavu to nezastaví, je to nemoc , dělá mi to taky tentýž typ. Co bych chtěl za 3 333 kč

to je pěkně blbá rada - hlavně nikdy nevybíjet Li-Pol a Li-Ion baterky až do vypnutí. Nejlépe nabíjet cca kolem 10% zbývající kapacity.

Píšu ze školy, proto jiné IP... mám ten mobil od Vánoc a už mi to dělalo..