» Poradna » Mobily

Chyba baterie Lenovo YOGA Tab 3 10

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli nemá někdo zkušenost, popřípadě ví jak vyřešit tento problém. Mám tablet Lenovo YOGA Tab 3 10 a když má baterie tohoto tabletu přibližně 33% tak mi tablet napíše , že je vybytý a vypne se. Toto mi dělá asi už týden. Pokud budete chtít uvést další podrobnosti rád je poskytnu. Děkuji za jakoukoliv odpověď.

Odpovědi na otázku

Zkusit hard reset.Pak už leda reklamace nebo nová baterie

Mám dva tytéž tablety a dnes v jeden den se u obou vyskytla závada, že když zapojím nabíječku tak kontrolka diagnostikuje jako že se nabíjí, ale stále nula. Vyzkoušel jsem několik nabíječek a stále to samé. Včera normálně fungovali a nechali se nabíjet. Dost divná náhoda v jednom dni stejná závada. Teď už věřím že tam dávají tzv kurvítka. Prostě se to v jeden den pos...... A vždy pom záruce. Mám oba půl roku po záruce.

Potykam se se stejnym probleme. Lenovo Yoga 3 pro 10 s promitackou. Cca mesic zlobilo nabijeni, az prestal nabijet uplne. Zrejme baterie kaput. Zakoupen pred 2 roky a 3 mesici. Oslovila jsem spoustu servisu, a nikde pozitivni odezva. Baterie pry neni pro tento model dostupna, jako nahradni dil. Pokud nekdo najdete servis, kde by byli ochotni opravu provest, prosim dejte mj vedet.Kontakt: s.hakira@seznam.czP.S. pozor, prodavaji se napodobeniny baterii, ktere do roka bouchnout a znici tak tablet kompletne.

V tablete Yoga 3 su klasické lion batérie 18650. Staci kupit 3 ks a vymenu zvladne aj bezny servisak. Ale servisakom sa to robit nechce :) Dnes uz niesu servisaci len menitelia nahradnych dielov :)