» Poradna » Programy

Chyba aplikace 0xc000007b

Hezký večer, už asi týden řeším problém s chybou 0xc000007b (Aplikaci (0xc000007b) se nepodařilo správně spustit. Kliknutím na tlačítko OK aplikaci ukončete. ) Dělá to u většiny her, také např. u Rockstar Games Social Club, u Farming simulatoru 19 sem to vyřešil že sem stáhl nějakej fix a vložil jeden soubor (tuším nějakej X_input) do složky se hrou a najednou se to rozjelo ale u všech ostatních her to nepomohlo..už sem zkusil snad všechno nějaký podobný fixy, přeinstalovat Visual C++, DirectX, přeinstaloval sem Windows, ovladače ale už fakt nevím co s tím..Děkuji a budu vděčnej za všechny vaše rady!

Odpovědi na otázku

Tak přesně to sem zkoušel včera jako poslední věc než sem se tu ptal a to nepomohlo :(

... některé hry chtějí starší DirectX /11,9c, .../, zkoušel jsi je tam dávat? ...

No zkusim někde pohledat a nainstalovat starší teda..náhodou nějakej odkaz by si neměl?

Zkus instalovat tohle obě verze x86 a x64 https://support.microsoft.com/cs-cz/help/2977003/the-la...

Je mozne ze spustas 64-bitove aplikacie na 32-bitovom OS? Inak skus toto https://www.easeus.com/backup-recovery/this-appl... .

Tak mám 64bit teda jestli můžu věřit co je napsáno ve vlastnostech když dám Tento počítač. Jinak to pak zkusím určitě taky projít a uvidím

A co je N Windows? Spustit jako správce sem zkoušel pokaždý ale bohužel