» Poradna » Windows (a jiné OS)

Chyba 80246007

Mám notebook Asus a Windows 10. Doteraz išiel bez problemov. Asi 3 dni na Windows Update sa objavuje oznam - Sťahovanie niektorých aktualizácií sa nedokončilo. Pokúsime sa ich stiahnuť znovu.Kód chyby: (0x80246007) Nesťahujú sa už žiadne aktualizácie, stále sa len objaví horeuvedený oznam. Prosím o radu ako sa tohto problému zbaviť a zabezpečiť aby sa PC dostal do púvodného stavu. Ďakujem.

Odpovědi na otázku

Aha tak Win10 https://goo.gl/ZfzHta

Dík za radu, to som si zistil ako prvé, keď som zistil tú chybu, ale podľa toho sa to nedalo vyriešiť

Ty aktualizace si stáhni a nainstaluj ručně.

Už 5 dní mám na Windows Update oznam - Sťahovanie niektorých aktualizácií sa nedokončilo. Pokúsime sa ich stiahnuť znovu.Kód chyby: (0x80246007)Aktualizácia zabezpečenia pre produkt Microsoft Outlook 2010 (KB2956078) 32-bitové vydanie-- Neúspešná aktualizácia a dátum.Už sa mi nesťahujú žiadné aktualizácie. Keď kliknem na Znova- objaví sa mi horeuvedený oznam. Ako si mám stiahnúť aktualizáciu Microsoft Outlook 2010 a ručne nainštalovať?Dík za radu. Skúšal som aj iné rady čo navrhujú ľudia na daľších mailoch ale nič nepomohlo.

Ptáš se jako malé děcko - napiš si seznam těch aktualizací kterých se to týká a stáhni si je z Windows update catalogu. Úplně stačí když do googlu zadáš název té aktualizace....Např. KB2956078 (32bit) stáhneš zde https://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx

Kromě toho existují nástroje pomocí kterých si můžeš potřebné aktualizace stáhnout. Např.http://www.majorgeeks.com/files/details/windows_hot...

Ďakujem za perfektnú radu. I keď nie som malé decko ale senior nad 71 rokov, podarilo sa mi stiahnuť z adresy potrebnú aktualizáciu a tá prebehla bez problému a tá vyhodila z Windows Update oznam ktorý mi pár dní pílil nervy. Zmizol oznam že sa nedá aktualizovať a je tam oznam, že je Outlook aktualizovaný.Takže ďakujem za perfektnú radu a prajem všetko najlepšie.

nepomohla ani rucna aktualizacia

možná ještě toto:https://www.youtube.com/watch