» Poradna » Mobily

Chyba 2,11,179

prosím potřebuji vedet co je za chybu skeneru 11,2 a 179dekuji za odpoved

Odpovědi na otázku

Asi moc info nedostaneš, jak typ skeneru je tajný a nesdělíš ho a ani na jaký OS to chceš nacpat.

Zajisté odpoví křišťálová koule, vzhledem k "množství" informací, které ses obtěžoval sdělit.

Otevři manuál nebo napiš výrobci, jako v https://www.zive.cz/poradna/excel-365-a-nazvy...

Chybové hlášení a jejich formát a čísla si každý výrobce vymýšlí sám, a to u výrobků od pračky po skenery. Musíš nám sdělit výrobce a typ skeneru a my to za tebe najdeme.

... je to ale troll...