» Poradna » Windows (a jiné OS)

Chyba 1312 - zadaná přihlašovací relace neexistuje zřejmě byla ukončena

Zdravím vespolek,W10x64, nepřipojen do AD, se nemůže dobouchat na donedávna fungující síťovou jednotku na sambě na domácím multimediálním NASu.Problém je, že share je bez uživatele a hesla - NAS nepodporujeZ jiného stroje, kam se loguju stejným LiveID účtem a stejná verze OS to úplně normálně funguje, z mého nikoliv.Jiné jednotky kam se síťuji, úplně v pohodě.Už jsem našel i jednu politiku v lokálních, co mi zdála se podezřelá, nezabralo. uvítám jakoukoliv radu, nebudu vyhazovat NAS, že se na něj z 1 stroje nedobouchám, ale prudí to.Díky moc.

Odpovědi na otázku

Dobrý den,mám stejný problém. W10. Pokud byste problém vyřešil, můžete prosím napsat jakým způsobem ? Děkuji. A.S.

Já to právě dal. Prostě jsem měl nějaký záchvěv a nejsložitější řešení je nejjednodušší.Trezor - spravovat přihlašovací údaje systému windows. zde jsem neměl můj server doma. tak jsem dal přidat, dal jsem IP serveru, uživatele "anonymous" jsem prostě vypsal, heslo prázdné, uložil a jsem tam.

Funguje! Mel jsem presne stejny problem s domacim media serverem NTR82. Po pridani povereni funguje jak ma. (Zajimave je ze cca 4 mesice nazpet, mozna pred anniversary update fungovalo vsechno bez problemu) . Kazdopadne diky!

No problém u mě byl, že jiný PC s W10UA normálně jel - nechápu co se mi stalo s NTB. A to ten NAS mam 7 let.... To byl nějakej zkrat, že mě tohle napadlo. Taková pakárna... hlavně, že to pomáhá.

Genialni. Funguje!!! moc dekuji.