» Poradna » Programy

Chyba 0xc000007b

Dobrý den,při nainstalování hry World of Tanks se mi objevila tato chyba (0xc000007b). Pokusil jsem se chybu vyřešit přeinstalací .NET framework (3.5 mi nejde nainstalovat) 4 a 4.5, neúspěšně, zkusil jsem se i ccleaner.Už nevím, co mám dělat.Děkuji za rady.

Odpovědi na otázku

Podivat se zda nejsou aktualizace Windows Update nedavno zrovna tyhle byli.

Odebrat (googlem .net framework uninstall - MS ma na webu jednotlive navody) a pak opet nainstalovat. Rozhodne 2, 3.5, 4 i 4.5. Proste postupne komplet.

Děkuji všem za rady. Vyzkoušel jsem všechno - přeinstalovat .NET framework, microsoft visual c++, ale nepomohlo to, pomohla až přeinstalace directu. Pro ty co mají stejný problém - stáhněte si perfect uninstaller, odinstalujte direct, stáhněte jej ze stránek microsoftu a nainstalujte.

Ano mám ten samý problém ale u jinší hry....

Odinstaloval jsem všechny net frameworky a hra si je sama stáhla znova a všechno funguje :)

Najdi ve složce s hrou directy někde mezi něma bude DXSetup a znovu je nainstaluj a půjde ti to.

Ahoj Vaše rady sem ozkoušel všechny, ale stále se mi tato chybová hláška ukazuje a hra nejde spustit.

Me pomohlo preinstalovat DirecX timto balikem:http://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx

jede to v pohode dik

A co když mám directx 12 a grafickou kartu amd radeon xfx rx 580 8gb gddr5 a procesor AM3+ FX vishera 6100 4.60 ghz ? a ram 16 gb oc operační paměti instaluji hru flat out 4 na ssd disk a při instalace hry se mi na instaluje znova i net framework a direct mi vyhodí že instalace directx není nutvá ve vašem počítači je již už nainstalovaná verze directx nebo novější ? tak co ? hru jesm také několikrát odinstaloval a nainstaloval znovu a nepomohlo to system windows 10 pro 64bit verze 20H2 mám kupovanou originalní dvd instalaci oem windows 10 ori 64 bit cz-cs ? a nepomohlo mi ani přeinstalovat net framework kompletně tak co pak dál ? když chyba stále se zobrazuje ?

a direct mi vyhodí že instalace directx není nutná

No mně pomohlo to, že jsem vložil x3daudio1_7.dll ve složce Windows nejen do složky System 32, ale také do složky SysWOW64. Můj operační systém je Windows 7 Ultimate 64 bitů. Snad to pomůže

díky ti :D .. skyrim už jede tohle opravdu funguje :)

Ahoj všem, mám stejnou chybu a to 0xc00007b když jsem stáhnul hru Dead Island Riptide tak mi naskočila hláška mscrv 100dll nebo tak nějak to jsem stáhl a překopíroval ale potom mi naskočila teprve 0x00007b a to jsem zkoušel všechny rady co jste tady říkali a nic nepomohlo. Napadá vás ještě nějaká šance. Počítač mám čerstvě po smazání a nainstalování Windows 8 , které jsem tam měl i předtím. Předem dík.

tak tato chyba se dá viřeši nainstalováním novějšího nebo straršího windowsu a le Windows nesmí bt starší jak win vista já měl taky win 8 a nešlo to ted mám 8.1 a funguje

https://www.youtube.com/watch pozri si video pod videom je odkaz na subor u mna funguje. MAm 1 tyzden stary PC a lamal som na d tym hlavu 2 dni a toto funguje......

Přesně, problém u všech her vyřešen :) moc děkuju

a kde mam ty soubory stahnout ?

Za živého boha nefunguje, kdyby náhodou někdo znal, další způsob jak na to, klidně mi napišete https://www.facebook.com/lifesto , díky

Napodobne

Nejde to !!! ani hovno, nic z toho nefunguje a už sem nasranej, stahoval jsme hru dny a 3 hodiny se tady s tím mrdám a proste to porad píše tu zkurvenou chybu !!! :(

Dobře ti tak, sprostý zloději.

Máš pravdu kkt

World of Tanks je online hra, která je volně dostupná :D

Pridávam pochvalné uznanie pre tento video návod. Skutočne zabral

dekuju ti moc jenom tohle mi pomohlo bez tebe bych byl stracen díki kamo seš nej

Díky! :D koupila jsem si nový ntb a vyhazoval mi tuto chybu u každé hry.. po 6 měsících mi konečně něco pomohlo! :D

kupa hoven, nic nejde nakopirovat, odepřeny pristupy i s adminy

Dobrý den.Nainstaloval jsem si hru Dead Island a po instalaci jsem hru zapnul a hned mi to spadlo a napsalo Chybu aplikace: "Instrukce na adrese 0x7855ac00 odkazovala na adresu paměi 0x00000000. s pamětí nelze provést operaci: read." Zkusil jsem to přeinstalovat, potom stáhnout i na jiné stránce ale pořád se to ukazuje. Děkuji předem za rady, prosím pište na E-mail: ddeg@seznam.cz. Děkuji.

Ahoj hele já mám skoro stejný problém ale mám tam jen 0x000007b a ne 0xc000007b. Akorát se budu teda koukat co s tím udělat ale zkusím te n proces co se dělá s tím xc místo jen x...Jinak pokud je na to nějaký jiný proces tak ho prosím sem napište...Díky.

podle mě ti chybí runtime.... nejak vc redist runtime nebo jak se to jmenuje .... pak jeste me napada aktualizovat ovladace na grafarnu

Stahněte si aio-runtime a 100% ti půjde .. Mam to od zkoušené..

Zdravim vas ja jsem chybu 0xc000007b vyresil preinstalaci direktuX10

mam stejnej problem. Jde o to ze mas 64 bit vezi widousu nebo 32 bit verzi a hra se spoustí v te co zrovna nemáš. je potreba si stahnout pak na upravu ve windousu,. kouki na youtube.com tam maj dost navodů jak na to . www.youtube.com/watch?v=URMlXK0_Mfk

Zdravim lidi. Mel jsem u her stejny problem jako vy. Nepomahal mi reinstal directu, visual, driveru na grafiku a podobne.. Az sem narazil na radu, stahnout z ulozto soubor o velikostu 48 MB - Fix error 0xc000007b. Je tam i navod, kam to zkopirovat. Od te doby vse ok. Doporucuji, pokud nepomohlo nic z jinych rad.

a co tak sem dat aj na to odkaz ?

Chyba 0xc000007b mam Win 7-64-SP1 .U jedné hry toto vyskakovalo.Já,jsem při podobnem problému zkusil toto: snad to někomu také pomůže. http://www.bitdefender.com/files/KnowledgeBase/file/... Jde o tyto soubory.Vložit je do složky System 32, a také do složky SysWOW64 mfc100.dll, mfc100u.dll, msvcr100.dll, msvcp100.dll and msvcr100_clr0400.dll

Díky moc, házelo mi to tuhle chybu u Crash Bandicoot N sane Trilogy,zkopíroval jsem tyto soubory do složek Windows jak je psáno v návodu a hra jde,super!!!

Me to ted pomohlo k rozjeti Skyrim pod Win10 ze Steamu.Odkaz :https://uloz.to/!QMLULeYW4/fix-error-0xc000007b-rarJen jsem to nakopiroval jak je v navodu ( prepsal puvodni soubory ) a zapnul hru. Kopirovat C:Windows/System32 a následne potom C:Windows/SysWOW64 )

Díkeš moc! :) u WoWs

Bráááško ty si moja spáása doslova 3 dni som sa s tym hral directX novýNet Framework nový všetky C++ som nainštaloval milion .dll som nakopíroval ale v zápale zufalstva som našiel tento koment a Booom Ide ak hodinky dikes moc robilo mi to na Assasins Creed Gta Skyrim Všetky hry mi toto vypisovali fakt diky...

BOMBA FUNGUJE TO JSI BOREC

Funguje skvěle - pomohlo ke spuštění her LEGO

Díky za odkaz. Funguje i v dnešní době. Vyzkoušel jsem všelicos, nemohl jsem rozjet WOT, ale po této meducíně už jede!!!

Dobrý den, zkuste nastavit správný čas na pc.

Dobrý den mam stejny problem u hry Rise of the Tomb Raider, nevite co s tim uz jsem vyzkousel snad vse.

Také mi to nejde na NTB s win 10, všechny odkazy zde jsem ozkoušela a nic. Ještě nějaká rada?

Preinštaluj program a čipmi si antivyraky

Dobrý den, mam stejny problém na Windows XP 32 bit když zapínám War Thunder.. objeví se i modrá obrazovka a počítač se restartuje..poraďte mi prosím..

dobrý den mé jméno je jirka bulfán potřebuji radu totiž já jsem si nainstaloval hru gta 5 a potřebuji radu protože mi ta hra gta 5 píše že aplikaci (0xc00007b) se nepodařilo správně spustit.kliknutím na tačítko ok aplikaci ukenčete prosím pomožte mi

Mám stejný problém u jedné hry. Zkusil jsem již vše (přeinstalovat DirectX, .NET Framework, balíčky CC+), proběhl i chkdsk přes cmd, nic nepomohlo. Zvolil jsem i spuštění jako správce a jinou kompitabilitu. Nic.

Mám taký istý problém s ARMOU 3 😢

ja som sa s tým sral 3 dni a nakoniec mi pomohlo toto:https://www.computerbase.de/downloads/systemtools/all...

Diky, prešiel som celú diskusiu a skúsil všetko. Ty si mi pomohol.