» Poradna » Notebooky

Chyba 0xc0000034

Dobrý den, měnil jsem u notebooku klávesnici (asus x556ub, windows 10) a poté když jsem ho chtěl zapnout se mi objevil error 0xc0000034. Děkuji za každou pomoc

Odpovědi na otázku

No vyměnil jsi ji blbě, co čekáš za radu? Pokud to před tím nedělalo a teď ano, tam musíš zjistit, co jsi tam pokazil. Alternativně je možné, že ta klávesnice není kompatibilní s tím notebookem, popř. je vadná.

Strejda Google opět nefunguje? Stačilo zadat titulek dotazu do strejdy a kupodivu hle https://is.gd/v7aYIz

Viz Google. Ta chyba temer jiste nijak nesouvisi s tou klavesnici.