» Poradna » Ostatní

Chyba 0x8024815

Ahoj mám tenhle ten problém nemohu nainstalovat aktualizace.Nevím jak na tuhle chybu pokažde když dám aktualizovat win update tak mi skočí že to nelze nainstalovat .Rád bych o radu co stím . Předem děkuji všem kdo poradí co s tím .PS.Mám 10 let starý pc

Odpovědi na otázku

Buď je zavirováno.. nebo bordel v registrechPřeinstaluj systém.

Zavirované to určitě nemám včera sem to kontroloval esetem a nic nenašel mam nainstalovan CC cleaner a udržbu jsem dělal cca před měsícem .Jinak děkuji:)

cc cleaner ti rozbil registry, takze jestli mas zalohu, tak obnovit. pokud ne, tak reinstall.

CCleaner je právě tím viníkem.. !Takže poškozené registry.. Není nad čím dumat. Takže přeinstalace systému..FERTIG

pomohlo by obnovení systemu ??

Zkusit to můžeš, ale já bych tomu moc nevěřil právě z toho důvodu poškozeného registru.. Můžeš se poté dostat do smyčky, ze které nebude východiska.. Takhle si můžeš na alespoň trochu funkčním počítači připravit instalační flešku, stáhnout ovladače(uložit je někam na externí disk, nebo na flešku) pro ten tvůj systém a pustit se do přeinstalace systému.

Jakou "smyčku" maš na mysli ??

To jsem napsal schválně, abych tě postrašil.. Prostě to přeinstaluj. Je to nejlepší řešení. Obnovu systému nemá smysl zkoušet.Obnovu systému jsem kdysi dávno použil asi dvakrát, někdá v roce 2002. To jsem byl ještě blb, absolutně neznalej všeho. Je prostě blbost a navíc funguje jen tam, kde je normálně funkční systém, jen je třeba bordel v ovladačích apod..

FUJJJ tys mě vyděsil ale dikes

Pokud si s tou přeinstalací nevíš rady, požádej zdatnějšího známého.. nebo navštiv servis.

Hoši děkuji optam se kamaráda diky za vše