» Poradna » Windows (a jiné OS)

Chyba 0x80070003

Dobrý den, ve win10 (instalace z 8.1) mi nejde spustit Kalkulačka a Budíky a hodiny. Při pokusu o přeinstalaci pomocí Storu se mi zobrazí chyba 0x80070003. Vše vzniklo tak nějak najednou (asi nějakou aktualizací nebo vrácením k předchozímu builtu). Děkuji, Honza.

Odpovědi na otázku

Stahni soubor, spusti jako spravce, bude bezet asi hodinu, pak vyber smazat vsechno.http://www.uschovna.cz/zasilka/HWPYX67HPGWTB32K-...

Ahoj,děkuji, vše jsem provedl dle instrukcí, ale zmizela mi wifina. Nastavení - Síť a internet - zde nemám první položku Wi-Fi. Nevíš, kde si ji obstarám? Mám nb HP. Děkuji za radu, Honza.