» Poradna » Programy

Chvilkové vytížení opera.exe

Dobrý den.Potřeboval bych poradit s problémem se kterým si už opravdu nevím rady.Jedná se o toto.V určitých nepravidelných intervalech cca 10-60 sec.se mi na mém notebooku extrémně vytíží proces opera.exe.Jde zhruba asi o 1-2 sec.kdy třeba i teď když píšu tento dotaz se "kousne" a objeví se až třeba celé napsané slovo...tedy nevidím,že bych psal po jednotlivých písmenech.Při kliknutí na nějaký webový odkaz je odezva stejná-vidím jak se rozsvítí kontrolka práce disku a 1-2 sec. se nic neděje.Notebook je čistý,proskenovaný,bez virů i spyware.(SpyBot,Spyware Terminator,Ad-Aware).Poslední věc která mě napadla,by mohly být nějaké agresivní tracking cookies typu mediaplex.com,fastclick.net ap.,jenže jakmile je vymažu a následně v prohlížeči zakážu tak se tam za nějakou chvíli(po surfování)zase objeví...ale s těma cookies si vůbec nejsem jistý.Proces opera.exe jsem sledoval i ve správci úloh a je to na 100% on,kdo způsobuje to vytížení.Uvítám jakýkoliv postřeh,radu,řešení...díky.

Odpovědi na otázku

Me se Opera chovala ponekud divne kdyz sem ji povysil z 8.51 na verzi 9, pomohlo ji odinstalovat a znovu nainstalovat, radeji do jinyho adresare, nebo by slo stary rucne vycistit. Jen si dej bacha at si nesmazes m@ily.