» Poradna » Notebooky

Chvilkami nefunguje cast klavesnice (ě,w,q,s,x,y, F2)

Ahojte,mohl by mi prosim nekdo poradit? Na mem ntb mam asi cca 2 mesice vymenenou klavesnici (puvodni byla polita). Ted mi z niceho nic nefunguji chvilkami klavesy: ě,w,q,s,x,y, F2. Spis teda NEJDOU jdou, jak jdou.... Havet v PC nemam. Resila sem na jinem foru... Co myslite, ze mam delat? Mam zkusit rozdelat ntb, odpojit a znovu pripojit klavesnici nebo mam dat ntb zrovna znovu na reklamaci a cekat?Nebo vidite jine reseni?Predem dekuji za Vase odpovedi

Odpovědi na otázku

Evidentně tam zůstala ta originál politá.Řešení je na tvé zdravé úvaze.

Mno,nad tim sem premyslela, ale znak WIN na klavese (dole vlevo) je jiny. Mam tucha, ze pred tim tam byl jen znak a ted je tam znak v kolecku... Ze by přeloupli jen jednu klavesu??

To koumáci umí,aniž by to laik poznal.Hlavně,že to vynáší.

Hm,je zajimave, ze nas to napadlo oba. No jo, ale jak ted na ně? Da se dodatecne poznat jestli je klavesnice nova nebo jen vycistena? Taky jsem mohla rict at mi daji tu starou klavesnici...

To oni by ti nejakou starou dali...

Mno,tak jsem si dala prda a jdu to zkusit rozdelat at se na to podivam a zitra na ne nabehnu...

Tak,ntb rozdelany, klavesnice vytahnuta a zpet a vse zatim jede jak ma :) Ze by spatny kontakt nekde?

Jsem tak stastna ze jsem to zvladla! Snad si i vyhonim frndu :D

No a jeste si pamatuji, ze borik rikal ze ji sehnal a objednal az v polsku, ze to nemaji na skladech v CR. Ted sem koukla na net a klavesnici jsem nasla ve spouste e-shopu.... Divne...