» Poradna » Ostatní

Chůvička s kamerou

Zdravím ve spolek, nedávno se nám narodil nový přírůstek do rodiny a se ženou sháníme dobrou chůvičku. Manželka trvá na tom, že jí zvukový přenos nestačí a chce i obraz. Dokázal by mi někdo doporučit něco? Děkuji Petr.

Odpovědi na otázku

Ono se to totiž dost hodí, u klasický chůvičky se malý pohne a už to šumí a nevíš jestli letět nebo ne a tím ho můžeš vzbudit. Takže určitě jo. My ji doma máme taky a je to mnohem příjemnější.

Philips baby monitor SCD620. V paneláku fungoval aj cez 3 poschodia.

Tak ono zrovna philips asi dobrý ale jsou to pálky.

Kup úplně v klidu použitou v bazaru. Tohle je málo rizikové zboží a dá se snadno ověřit, jestli je plně funkční.

My jsme kupovali od TrueLife. Má dost slušný přenos a je na ní vidět i slyšet skoro všechno.

doporučuju koupit ip wifi kamerku která zastane uplně stejnou službu jako předražená jednoúčelová chůvička... tady např. z číny (mám jí a funguje skvěle):http://www.volumerate.com/product/jooan-a5-720p-hd-... nebo podobná u nás:https://www.alza.cz/tp-link-nc230-d4254965.htmKamery mají aplikaci na telefon nebo tablet, přenos zvuku (ta čínská i obousměrně) a odvedou lepší práci za míň peněz. Aź dítě povyroste, tak se v domácnosti určitě hodí ( na rodíl od tý předražený chůvičky)

To nepovažuju za rozumné řešení, musel bys mít neustále puštěnou aplikaci a zírat na ni. Právě ta jednoúčelová chůvička ten jeden účel plní výborně a hlavně spolehlivě. Každá značková ti dá například alarm, pokud dojde ke ztrátě spojení atd. Máš pravdu, že chůvičky jsou celkem drahé, ale v tomto případě je velmi dobrou možností bazar. Je to zařízení, které se téměř neopotřebovává a lidé s ním nezachází jak prasata, takže i několik let stará bude v bezvadném stavu a dá se pořídit za pár peněz z bazaru.

To píšu přes to, že se částečně živém montážemi kamerových systémů, takže znám možnosti IP kamer :) Přesto na dítě raději chůvičku.

ano na ty 2h co dítě spí bude na tabletu zapnutá aplikace, chůvička s kamerou by taky byla celou dobu zapnutá.. Pokud maminka pořídí kameru, tak se asi chce dívat - uklízí v přízemí a občas koukne co se děje.. nebo k čemu by byla kamera která by nezobrazovala obraz pořád ?? Mobuil nebo tablet má snad každej a 2h zobrazovat obraz snad zvládne..A o tom že lidi nejsou prasata bych polemizoval, několik starších audio chůviček jsem viděl a bál sem se na to i šáhnout.. princip je totiž ten že si tu přijímací část bereš všude tam kde jsi když dítě spí, typicky tedy do kuchybě na vaření, na stůl při jídle atp. a podle toho to pak vypadá..

jako jo, levné to nebude, něco má i Conrad:https://www.conrad.cz/detska-chuvicka-s-kamerou... eventuelně bazar:http://detsky-bazar.hyperinzerce.cz/detske-zbozi/inzerat/9673... Koukals na takové ty weby jako mimibazar? Tam by snad mohl někdo něco nabízet.

Na bazarech toho budou mraky, taky jsme kdysi kupovali kvalitní chůvičku Philips v bezvadném stavu asi za 500kč. Byla tedy jen audio, ale to si myslím bohatě stačí. Přeci jen pokud se člověk trochu zaposlouchá, když se tam něco děje, tak pozná, jestli tam musí hned běžet nebo ne :)

jsem právě koukal jen na ty s kamerou. Bez kamery to samozřejmě je výrazně levnější.

Když může člověk koupit rovnou i s kamerou, tak proč toho nevyužít. Alespoň má větší přehled.

Mozna uz to nekdo psal, ale co treba dva mobily a aplikace pro spojeni? my jsme to ani u jednoho prirustku nepouzivali, ale znami maji a velmi si chvali...myslim ze maji baby monitor 3g a dva iphony.

Já kupoval Withings home. Obraz i zvuk super. Akorát potřebuješ mobil nebo tablet na "přehrávání".