» Poradna » Mobily

Chtěl přeinstalovat telefon ale nevím jak na to

Dobrý den koupil jsem si telefon Lenovo k3 note.Telefon přišel bez klasické nadstavby od lenova.Tak bych se chtěl zeptat jestli by tam nešla nějak nainstalovat.Nejlépe aby byla v češtině.Děkuji.Link na stažení a navod jak to udělat by byl taky fajn.

Odpovědi na otázku

Kdo ví, jestli to vůbec je originál Lenovo. Měl bych o tom velké pochybnosti. Předpokládám "výhodný nákup" z číny, že?

čo máš na mysli pod pojmom: klasicá nadstavba od lenova? je ti ľúto, že nemáš mobil zaprasený bordelom a aké aplikácie použiješ bude tvoja voľba?chorý prístup!!! a mal by si konkretizovať

dobrý den chtěla bych poradit kde bych našla program na instalaci(nastavení)telefonu LenovoK5play v české verzy děkuji za odpověd.

dobrý den chtěla bych poradit,jak nainstalovat telefon Lenovo K5 play v češtině ,kde najdu nějaký program,děkuji za odpověd.