Chtel bych vedet za kolik muzu prodat moje stolni PC Alienware X51

Parametry a specifikaceŘada procesoru Intel Core i7Operační systém Windows 8.1Typ sestavy HerníModel procesoru Intel Core i7 4790 HaswellFrekvence procesoru 3,6 GHz (3 600 MHz)ProcesorCache procesoru 8 MBCore Boost Frekvence 3,9 GHz (3 900 MHz)Max TDP 84 WFunkce procesoru Automatické přetaktování, HyperThreading, Podpora VirtualizaceGrafická kartaPaměť grafické karty 2 048 MBPočet stream procesorů 1 344×Model grafické karty NVIDIA GeForce GTX760 TiOperační paměťVelikost operační paměti RAM 16 GBFrekvence paměti 1 600 MHzTyp paměti DDR3DiskTyp úložiště HDDKapacita disku 2 000 GB (2 TB)Základní deskaSocket Intel 1150VýbavaZákladní výbava Optická mechanika, Wi-FiTyp WiFi 802.11 b/g/nBarva a provedeníBarva ČernáVelikost skříně Mini TowerZdrojZdroj 330 WVýstupyUSB 2.0 2 ×USB 3.0 (3.1 gen 1) 6 ×Grafické DVI, HDMI, DisplayPortDalší LAN, S/PDIF optický výstup, Výstup na sluchátka / reproduktor, Vstup pro mikrofonCaseŠířka 95 mmVýška 343 mmHloubka 318 mmHmotnost 5,49 kg

Odpovědi na otázku

Za kolik můžete ? A kolik chcete , nepotřebujete naše povolení !Klidně za korunu , klidně za 99999,- obojí je možné. Spíš mi řekněte Vy proč bez ohledu za cenu, bych Váši sestavu měl chtít.? Je tichá ? Je výkonná ? Má malou spotřebu ? Je snad na ní ješte záruka ? Je v dobrém stavu (prach, cigarety, škrábance, vmáčkliny, vyvolané knktory atd...)

Nez zacnes nekoho chytat za slovicka (na tom nadpisu neni nic spatneho), nauc se sam psat. Napr. pred otaznikem se nepise ani tecka, ani mezera.

Aká doska? A chcel by som vidieť ten 330W zdroj, ktorý nakŕmi 84W CPU aj 170W GPU ak si nemyslel 750 Ti

Ne 760Ti je správně. Vyráběla se jen pro OEM trh. Je to snad přeznačená GTX 670. A co se týče toho zdroje, tak proč by to nedal? Je to evidentně zase na zakázku dělaný přímo pro AlienWare. Je to asi napájené nějak přes adaptér.Stačí se podívat na tu skříň:https://dell.to/2k2tEoPJe jasné, že to bude koncipované na hranu, jen tak aby to drželo záruku.Což bohužel zase znalého člověka odradí, protože cokoli měnit bude porod (omezuje ho jak skříň, tak zdroj a asi i jeho konektory), tichost v tomto šasi asi taky nebude nic moc. Osobně bych se koupi něčeho takového vyhnul, ale třeba někoho uhranou ty modré svítící oči. To člověk nikdy neví. Alienware je braná jako lepší značka, takže se může ohánět při prodeji i tím.

Polopatě:i7-4790 má plus mínus (spíš mínus) stejný výkon, jako současná i3-8100, která nová stojí cca 2700GTX 760Ti má plus mínus (taky spíš mínus) stejný výkon, jako současná GTX1050, tj. hodně herní lowend, spíš entry sestava, cena cca 3800 s tím, že reálně by se mohla během prázdnin dostat na 3000 maxTo další je jen "šrot" - DDR3 paměti, dnes k ničemu, použitej HDD, žádný SSD atp.Pokud to vychválíš jako super duper herní mašinu, tak po zkušenostech na bazarech si můžeš říct tak kolem 10-12 tisíc a bude to hned pryč. Reálnou hodnotu to má spíš na díly, tam by si mohl vydělat víc - HDD, paměti, procesor, deska, grafika, vše zvlášť by ti v součtu mohlo hodit víc peněz, ale zase záleží, jak to vychválíš a kupovači součástek nejsou tak naivní jako děcka a jejich rodiče na bazoši.

Rok výroby -25% , každý , aj začatý, rok -10% = cena .

Kolem 11k jsem videl prodavat podobne repas. pracovni stroje vcetne zaruky(!), takze nejak pod? Bylo to bez grafik, ale tohle je beztak uz dnes na hrani nepouzitelne, takze se to da srovnat.Ale jako vzdy, cena se odviji od toho, jak moc zmateneho kupce jsi schopen najit. :)