» Poradna » Ostatní

Chtěl bych prosím poskládát sestavu do 22 tisíc určenou hlavně na hraní!

Dobrý den je možné poradit s nějakou sestavou do 22 tisíc určitou pro hraní??

Odpovědi na otázku

Ano, je. Měl jsi ji sem rovnou přidat.PrasatkoPee

Ale já nevím .právě bych potřeboval aby vy jste mi sem dali nějakou doporučeno sestavu buď seskladanou nebo jako celý kus !děkuju

CZECH NEWS CENTER |  | Microsoft Windows 7 Chrome 62.0.3202.94

Podívejte se, jestli něco vhodného nenajdete tady: https://www.zive.cz/clanky/nejlepsi-pocitacov...