» Poradna » Web a internet

Chrome.exe vytíží CPU na 30% jen při startu PC

Zdravím,sestavil jsem si nový počítač. Vše funguje jak má, ale tak tři dny zpátky mi po zapnutí pc stále naskakuje proces chrome.exe, který už jen po zobrazení plochy vytěžuje procesor na 30%, když jsem ještě nic nezapnul. Normálně ten proces vždycky ukončím a je klid, ale příjde mi že ten google pak padá. Může to být způsobeno nějakou instalací hry nebo programu, které postupně instaluji, co si vzpomenu? A nebo je to normální? Ze začátku ten proces nebyl.Díky za rady.

Odpovědi na otázku

»Správce úloh« »Více informací« karta »Po spuštění« a pokud je Chome v seznamu, zkusil bych ho odebrat.

A co máš za počítač? Jinak projevuje se to vytížení 30% nějak? Máš z toho zpomalený systém? Hrabe disk?

Zjisti kde ten soubor je. Může jít o škodnou...

V záložce Po spuštění Chrome nemám. Je to proces na pozadí, jako na počítači to znát není. Pracuji normálně, ale mám nastavené chlazení podle teploty a tím jak to ten procesor zatěžuje, tak to docela hučí, takže se blbě kouká třeba na film :D Nechápu, když nic nemám zapnuté mám normální zatížení do 5% CPU i třeba při tom filmu nebo jen prohlížení webu, a takhle tam prostě běží 30% z ničeho nic. Dá se to normálně ukončit, ale při startu to zase naskočí. Rád bych zjistil, co to je, nebo co to způsobuje, ale ve vlastnostech to není. Díky

A hlavně, nezaměstnává to vůbec síť, jen CPU a Paměť nejvíc ze všech, takže stahování nebo upload to není.