» Poradna » Programy

Chrome.exe v task manageru ihned po prihlaseni

Ahoj,ihned po prihlaseni se mne v Task manageru objevuje proces chrome.exe. Google chrome nejde spustit. Nekolikrat jsem se pokousel Chrome reinstalovat, ale porad to stejne. Po prihlaseni nejde Chrome otevrit a v Task manageru minimalne 4 procesy chrome.exeSetkal se s timto nekdo?Diky za pomocMarlib

Odpovědi na otázku

zkousim skenovat antivirem

Smaž profil. Pokud to neuděláš, je veškerá přeinstalace k ničemu, vadné nastavení se načte z profilu znova.....