» Poradna » TV, audio a video

Chromecast

zdravim, ak streamujem z mobilu do tv pomocou android boxu, znamena to ze mam chromecast alebo to ide cez dlna?

Odpovědi na otázku

Záleží, jestli máš android box s podporou chromecast a nebo bez. Jestli máš chromecast, tak pak by ti to měl i nabídnout sám telefon, že je zařízení chromecast k dispozici. Pokud jedeš přes nějaký mirror link, tak k tomu pravděpodobně i používáš nějakou aplikaci třetí strany, nikoli přímo od googlu.

a jak zistim ci ho mam alebo ne? ano robim to cez apku tretej strany..ja to prave nevim ci to podporuje, ale najskor nie...priatelka pouziva aplikaciu iprima a ked ju pusti na mobile a tukne na tu ikonku na prenos videa do tv tak si nic nedeje, len vyhladava zariadenie ale nikdy nenajde...cize box podporuje len dlna, keby nepodporoval dlna, tak by sa nedal streamovat obraz ak tomu spravne chapem