» Poradna » Počítačové sítě

CHromecast ultra ovladani streem z pc

Dobrý den , koupil jsem si chrome cast ultra k samsung tv abych mohl stremovat video z pc ci notebooku ale zaboha se nemu prokousat k tomu abych nejak v siti wifi videl v notebooku chromcast aplikaci gogle home taky nejde nainstalovat jen do mobilu ci tabletu , poradte prosim diky jak to spojit s pc v siti na spousteni filmu diky .

Odpovědi na otázku

1. jde castovat okno prohlizece chrome, standardni funkcionalita (v menu Odeslat)2. jde castovat video z VLC (od verze 3), kdy je mozno posilat na zarizeniJde asi i spousta jinych veci, ale nic jineho jsem zatim nepotreboval.

v prohlizeci mi ho to nenajde a ve vlc nevim jak castovat :(

A google dnes nefunguje? Nebo yahoo? chápu, na seznamu najdete úplné hovno ale neříkejte že púo zadání klíč. slov "how to stream from VLC ot Chromecast" a nebo rovnou na "debila": "VLC how to cast" / " VLC chromecast" ?

bohuzel nic nefunguje

A z telefonu (napr. Youtube, Google fotky atd.) castovat jde? To vypada ze ten ChromeCast nevidis na siti.

ano , nevidim vidim ho v notbooku jako wifinu ale jinac nejde z mobilu ani z notasu .. nic

Takze neni zapojen do site a nelze na nej castovat. Takze prez aplikaci google home jej prvne zapoj do site - postupuj dle pruvodce v aplikaci. BTW chromecast ultra ma v zakladu i ethernet adapter? Nebude snazsi jej pripojit tedy kabelem a nasledne aktivovat v Google Home aplikaci?

Pokud ho vidis jako access point, znamena to, ze se mu nepodarilo pripojit k tve wifi. V aplikaci google home ho musis nejdrive nastavit - pripojit k domaci wifi.

dekuji vsem za odpovedi nakonec jsem ho musel resetovat a prez mobil jsem se prokousal k nastaveni .. jeste jednou diky ;)