Chromecast s Chrome TV - nefunkční vyhledávání aplikací

Funguje Vám na Chromecastu s Chrome TV ( https://www.alza.cz/google-chromecast-google-... ) vyhledávání aplikací?I když jdu v menu do Aplikací a přímo vyberu tlačítko vyhledat aplikace, stejně mi to nic nenajde. Vidím například přímo v nabídce aplikaci Kuki a když dám hledat slovo Kuki, najde mi to jen sídlo Netboxu na mapě. V drtivé většině případů to pak vyhledá pouze související video na Youtube, i když zadám přesný název aplikace.Stejně tak na PC, když chci nainstalovat třeba ATV launcher, tak mi to píše sice, že všechna zařízení jsou kompatibilní, ale instalační tlačítko je neaktivní...

Odpovědi na otázku

Chromecast NENÍ standardní zařízení s Androidem, tak to nefunguje. Fungují pouze aplikace přímo pro Chromecast určené.Seznam aplikací pro Chromecast je zde:https://store.google.com/gb/product/chromecast_apps

To ano, vím, že se nejedná o klasické aplikace.Ale to vyhledávání nefunguje vůbec. Přímo na TV vidím v seznamu nabízených aplikací třeba tu Kuki. Ta jde bez problémů nainstalovat a je plně funkční. Ale samotné vyhledávání na TV mi ji vůbec nenajde. Stejně tak aplikace Sledování TV. Tak je přitom opravdu skvěle odladěná a používám ji. Ale dala se najít pouze tak, že jsem kliknul na podobnou aplikaci, co byla v TV v nabídce a pak jsem ji viděl v seznamu podobných aplikací. Vyhledávání mi ji nenajde a hledá jen ta slova na Youtube.

Taky mi to nefunguje. nechapu proc p*covina. mam ten 4k

Akorat tady je dle odkazu rec o GoogleTV, neboli nastupci AndroidTV, aplikace by mei byt dostupne primo v PlayStore. Neplest se startm Chromecast.

Tak jen doplním - podle recenzí na Alza to je evidentně nějaký bug, nefunguje to spouste lidí: https://www.alza.cz/google-chromecast-google-... Trik dát vyhledat Google Play pomocí černého tlačítka bohužel nefunguje. Najde to jen Google Play na Youtube....

Mám stejný problém a nikde jsem zatím nic nenašel. (Google TV android10)Do řádku vyhledávání můžu psát co chci a jediné co vyskočí jsou odkazy na youtube. Už jste to někdo vyřešil?

Nastaveni->aplikace->zobrazit všechny aplikace->zobrazit systémové aplikace->obchod google play -> otevřít a pak stačí vyhledat podporované aplikace, nepodporovane stáhnout apk a nahrát přes file manager

Pomuze prepnout cely system (Google TV) do anglictiny, pak uz vyhledavani funguje