» Poradna » Web a internet

Chrome

Dobrýden,asi uplně blbý dotaz.Donedávna jsem byl zastáncem pouze mozily v poslední době však začínám využívat více a více hrome. Vadí mi však to, že když ho zavřu nevyskočí mi alert jestli chci opravdu zavřít všechny panely. jde to v chromu nějak nastavit?

Odpovědi na otázku

dej text do vyhledavače - chrome nastavit hlašení zda zavřít okna

Nevím o tom, že by to šlo v Chromu nastavit, ale každopádně doporučuji používat spíše Firefox. Má podle mě lepší jádro a je mnohem více přizpůsobitelný. Jako další argument uvádím to, že každý, kdo alespoň trochu rozumí počítačum používá většinou Firefox.

GNU/Linux, take vice prizpusobitelny, nekteri lide, co tomu rozumi ho pouzivaji, tak proc ne ty? Stejna logika

Mohu vědět co je na ohnivé lišce tak užasného? přizpůsobení má dle mě dobré i chrome. Navíc mi v chromu vyhovuje jeho synchronyzace. a spustu funkcí již firefox nepodporuje.

Mě prostě Firefox vyhovuje. Klidně i Opera, ale Chrome ne. Prostě mi Chrome nevyhovuje.PS: Na Firefoxu je třeba lepší jádro a je líp přispůsobitelný.

Kdysi ( ve W7) mi taky vyhovoval, ale s javou jsem měl potiže. Měl jsem ale i chrome

Na Gnu/Linux je take lepsi jadro a je lip prizpusobitelny! Proc ho teda nepouzivas?

Protože mi vyhovuje Firefox.

mno, já teda nepoužívám Chrome, ale Chromium jádro v podobě prohlížeče Vivaldi:https://vivaldi.com/cs/Ve Vivaldi jde nastavit leccos - Chrome mi přijde funkčně hrozně chabé a nenašel jsem důvod, proč používat zrovna Google Chrome.

Chrome je na nic