» Poradna » Programy

Chrome záložky

Tušíte kde to je v pc?V xp to vyhledalo chrome a pak jsem mohl soubor otevřít.Win 10 již ani vyhledávání nefunguje...Potřebuji záložky uchovat a po reinstalaci je zase vrátit do souboru.

Odpovědi na otázku

V program files jsem našel snad google a uvnitř chrome a samozřejmě žádná složka záložky.Mimochodem po odinstalování chrome a jeho reinstalaci na nové pc ,bude to možné manuálně dát zase dovnitř?

Exportuj do html súboru, alebo ak si prihlásený do google účtu, google záložky zálohu sám.

prihlas sa google kontom do chromu, zalohuju sa zalozky, hesla atd.. preinstaluj win, nainstaluj chrome, prihlas sa google kontom a mas to spet. Mozes sa pokusit prekopirovat aj profil C:\Users\<username>\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default - ale to castejsie nefunguje ako ano :)

Aktivuj si zobrazování skrytých souborů a najdi: C-Users-název PC-AppData-Local-GoogleChrome-User-DataDefault. Vyber soubor Bookmarks a zkopíruj si ho, kam potřebuješ.

Načo komplikovane?