» Poradna » Mobily

Chrome vrácení na google home a poté zavření

Dobrý den, já vím že mě máte plné zuby mýma otázkama, ale tohle se mi opravdu nelíbí. Takže znovu sem omlouvám za hloupý dotaz a vás strávený čas tady. Ovšem XiaomiVypojil sem mobil z nabíječky, WiFi Byla vypnutá. A najednou když sem chtěl WiFi zapnout tak se vypla a po 2 pokusu už to fungovalo a také nešel otevřít Chrome, vždycky se uzavřel. Po chvilce zkoumání, sem zjistil že když vypnu WiFi a jdu na Chrome tak mě to vrátí na google home a Chrome se zavře. Pokaždé když vypnu WiFi a jdu na Chrome tak se to stane. Tohle už není normální chování androidu ne? S nastavením Chrome sem nic nedělal. Prý je to možná přetíženou ram, ale to nevysvětluje proč se mi horní panel zavře když ho otevřu. Doufám že toto téma už není o ničem jak předtím. A jinak čekám odpovědi ať jdu už k psychologovi. Měl bych tam zajít.Ale tohle se mi nikdy nedělo.

Odpovědi na otázku

Po odstranění antiviru Sophos X, to ustalo.

Takže můžete tento příspěvek asi smazat. A možná mi nějak zablokovat přístup. Sem prostě debil. Děkuji

, to ale stále nevysvětluje proč mě to nenechalo otevřít horní panel...

Se směju tomuto:"Takže můžete tento příspěvek asi smazat. A možná mi nějak zablokovat přístup. Sem prostě debil."

Naprosto chápu. Tady už jsem "neoblíbený" , tak už to píšu předem.

Tak abych to ukončil a nikdy se tady neobjevil, ano souhlasím měnil jsem jméno/ všem se omlouvám a už se tady znovu neobjevím. A také děkuji těm co odpověděli a zároveň se jim omlouvám že sem vám všem plýtval čas. Mějte se tu hezky.

Klidně se objev s normálnímí technickými dotazy. Ale až vyřešíš svůj psychický problém