» Poradna » Programy

Chrome se zapne, ale nezobrazí se.

Zdravím, měl bych dotaz, když zapnu Google Chrome, tak se mi zobrazí na liště, změní se i barva kolem ikonky, ale nezobrazuje se na obrazovce.. klikám na ikonku a nezobrazí se. Odinstalovat a nainstalovat jsem zkoušel, ale taky nepomohlo.Dokonce když na chrome jen najedu myší, tak se mi tam u lišty objeví ta "hlavní stránka" (nová karta) kliknu na ní a nic..Nějaké rady jak to opravit?

Odpovědi na otázku

A zkoušel jsem i restart počítače.

Máš poškozený profil - v tom případě je reinstalace k ničemu, opět se načte (ten špatný) profil.Ukonči všechny běžící procesy "chrome" ve Správci úloh. Smázni složku "User Data" ve složce C:\Users\jméno_uživatele\AppData\Local\Google\Chrome(složka je skrytá - zapni si zobrazování skrytých složek v Průzkumníkovi)Pak už můžeš prohlížeč normálně spustit.

Děkuji moc, pomohlo.