» Poradna » Web a internet

Chrome s Adblockem Nefunguje

Dobrý den,používám win 10 s prolížečem Chrome Verze 70.0.3538.102Rozšíření Adblock plus ,ale zkoušeno i s Adblock a chovalo se to stejně.Chrome po určité době nechce zobrazit webové stránky, pouze se načítají a v levém dolním rohu se zobrazí "čekání na rozšíření Adblock plus".Internet jede. V Anonymním režimu(kdy jsou zakázána rozšíření) také Chrome normálně zobrazuje stránky.V současné době to řeším tak, že rozšíření Adblock plus vypnu a zapnu, ale chtělo by to nějaké dlouhodobé řešení.Díky

Odpovědi na otázku

Používej daleko lepší https://goo.gl/5S4J6F

Na seznam.cz si nevrzne ani tento, ale díky za snahu.

Ale funguje, jen stačí v anonymním režimu vpravo nahoře kliknout na 3 tečky, pak další nástroje a Rozšíření. Tam na podrobnosti adbloku plus a někde uprostřed zaškrtnout "povolit v anonymním režimu"

Bohužel ani tak nefunguje ... kanály se do blocklistu nenačtou :(