» Poradna » Web a internet

Chrome padá (pouze samostatná okna)

Nevím co si mám s tím počít zkusil jsem přeinstalaci Windows a začalo to po pár dnech dělat zase. Jestli potřebujete nějaké další inforamce tak dejte prosím vědět nemám vůbec tušení.

Odpovědi na otázku

co máš za počítač, co máš za windows, jakou verzi chrome tam dáváš, máš nainstalovaný nějaký antivir / čistič (ccleaner atp.) / booster / driver manažer, provedl si opravdu čistou instalaci nebo si dal jenom tovární nastavení?

Zdá se že po instalaci driverů běží zatím vše perfektně..Ozvu se zda nastanou změny

tak nic no stále to dělá problémyco máš za počítač, co máš za windows, jakou verzi chrome tam dáváš, máš nainstalovaný nějaký antivir / čistič (ccleaner atp.) / booster / driver manažer, provedl si opravdu čistou instalaci nebo si dal jenom tovární nastavení?- Notebook Acer Swift 1 NX.GZHEC.001- Windows 10 Verze 1903 (build systému 18362.267)- Chrome Verze 76.0.3809.100 (Oficiální sestavení) (64bitový)- Používám AVG, čistil jsem ccleanerem po instalaci driverů přes driver booster to stejnak zase začalo dělat problémy- byla provedena čistá instalace Windows

No tak to je jasný, udělej si čistou instalaci z posledního buildu (google -> media creation tool -> nech si udělat bootovací flashku), drivery si stáhni ze stránek výrobce, nech si jen defender, žádnej jinej antivir neinstaluj, nech puštěné UAC a běžnou práci nedělej pod admin účtem. Čističům a driver manažerům se vyhni úplně. Jenom tak budeš mít systém v nejlepší kondici.