» Poradna » Web a internet

Chrome OS

 |   |  ChromeOS Chrome 41.0.2272.102

Dobrý den nevíte prosím jak můžu na chromebooku připojit NAS abych mohl přímo otevírat soubory a sledovat filmy

Odpovědi na otázku

mělo by to jít - tuhle se tím někdo chlubil - zkus se podívat, zda není na G+ nějaká česká komunita pro Chrome OS a zeptat se spíš tam.

No, k SMB share asi úplně jednoduše ne. Nicméně ChromeOS má přímou podporu FTP, takže pokud NAS umožní přístup přes FTP protokol, dostaneš se na to. Některé NASy (QNAP, Synology) navíc mají webové rozhraní k uloženým souborům, přes které se samozřejmě taky dá pracovat.