» Poradna » Web a internet

Chrome NEpřeskakování na nově otevřenou kartu

Zdravím, automaticky se mi pdf soubory otevírají (stahují) v nové kartě, což je v pořádku, ale ihned se do té karty přesunu. Chtěla bych, abych zůstala na původní stránce (kartě) a jen mi vyskákali za touto kartou nové karty se staženými pdf soubory. Jak toho prosím docílím? Potřebuji nějak v nastavení chromu, bez stahování jakéhokoli doplňku, v práci nemohu nic stahovat. Děkuji.

Odpovědi na otázku

Na link, ktorý odkazuje na pdf súbor, klikni prostredným tlačidlom myši.

Otevírám stovky souborů denně, to není zrovna nejpohodlnější ani nejefektivnější způsob.

Celkom so nepochopil v čom je problém. Pokiaľ to otváraš v Chrome ako odkazy, tak je úplne jedno či klikneš ľavým alebo prostredným tlačidlom. Dokonca keď máš na jednej stránke viac takýchto odkazov, tak si ich môžeš všetky pootvárať na pozadí.

Neptám se na to, co vyhovuje tobě. Snažím se najít způsob nastavení prohlížeče.

Někdo nějaký jiný nápad? Prostřední tlačítko mi navíc v práci na tohle nefunguje.