» Poradna » Web a internet

Chrome nepřehrává youtube

Zdravím z ničeho nic mi na chromu přestalo přehrávat youtube.Když si chci něco pustit načte se mi stránka ale u videa se stále točí kroužek jako když načítá... Např. na mozile mi jde youtube v pohodě.Ani přeinstalace chromu nepomohla nejdřív se přehrálo jedno video a pak zase nic.Kdyby náhodou někdo věděl co to může být díky za rady..

Odpovědi na otázku

U mě to samé

u mě od včerejška (22.8) taky ten stejný problém. Zatím nic nepomohlo

mně to taky včera přestalo ... jste všichni u UPC?

Já u UPC nejsem i když jak jsem četl z prvního komentáře většinou s tím mají problém lidé odtamtud.

Já jsem u Riomedie,jediný prohlížeč který nefunguje je vanilla chrome od googlu,i Chromium funguje. Ale nehodlám kvůli tomu měnit browser.

Zkusil jsi to odinstalovat ten chrome a dat si ho tam znovu? 'Mě to takhle pomohlo.