» Poradna » Web a internet

Chrome nenačítá YT

Zdravím, jak titulek říká, mám problém s Chromem, který mi odmítá načítat vida na YT. Zhruba po 2-3 vteřinách sledování video zamrzne a načítá se šíleně dlouho (Dřív se mi to nedělo, rychlost netu mám stále stejnou, v kompu jsem nic neměnil). Rád bych dodal, že s Operou nebo Foxem tento problém nemám.. Zkoušel sem reinstall Chromu, vymazat addony co do něj mám, ale i tak problém setrvává. (Nechci přecházet na jiný prohlížeč, protože mimo tento problém jsem s Chromem naprosto spokojený). Pokud měl někdo z Vás podobný, nebo stejný problém a nějak ho vyřešil, budu rád když mi pomůžete.

Odpovědi na otázku

Stejný problém. 50Mbit up/down. Youtube jede jak v posledním tažení. Dokonce i google.cz je občas slimák. V IE to jede jak blesk.Snažil jsem se vyřešit několik měsíců. Reinstal Chromu, addony pryč, ABl pryč atd...Nakonec šel minulý týden Chrome pryč a nainstaloval jsem Operu. Už nemám problémy...PS: Taky jsem nechtěl Chrome dát ze hry. Ale pohár přetekl...

Restart jsi možná provedl, ale nevymazal profil chromu v %appdata% . Případně zkus chrome portable http://portableapps.com/apps/internet/google_chro... .

Ten chrome portable běhá dobře, díky za radu