» Poradna » Web a internet

Chrome nenačetl aktuální záložky po reinstal win 10

Dobrý den,přeinstaloval sem win 10 a Google Chrome mi nenačetl záložky jak sem je měl naposledy před reinstalací win 10. Já v tom měl dost práce. Dá se nějak dostat k těm posledním záložkám co sem měl? Vymazalo mi to celé adresáře v záložkách.

Odpovědi na otázku

Kdybys měl v Chrome přihlašovací účet, nemohlo by se stát to, nad čím si lámeš hlavu..

Ten mám a stejně mi to nenačetlo aktuální záložky.

Co jsi čekal? Jestli ten reinstal probíhal tak jak si to představuju tak to možná bude někde ve windows.old

Ty sem dávno vymazal, já měl za to že tohle je uložené na netu a odtud si to tahá aktuální záložky. Dělal sem dokonce reinstal 2x za sebou.

Nejspíš ses přihlásil jiným účtem.. Reinstalaci jsem dělal snad už 100x a pokaždý po přihlášení do Chrome jsem našel Chrome nastavený jako před reinstalací.. Čili komplet záložky i nejpoužívanější otevřené karty, které se mi otevřou po startu Chrome..

Jestli jsi neměl uložené automatické zálohování na účtu nebo to nedělal ručně tak to tam určitě nebude, protože netuším jak by se to tam dostalo