» Poradna » Web a internet

Chrome na PC zobrazuje jen mobilní verzi idnes.cz

Ahoj, nevíte jak to zastavit vrátit do normálu? Zkoušel jsem procházet nastavení a nic, ostatní weby se zobrazují korektně.

Odpovědi na otázku

Víme, je to.v nastavení webu idnes úplně dole. "Klasický", "mobilní".

Bohužel to nepomáhá

A ty tlačítka pro přepnutí jsi tam našel?

Jo, bylo to na PC verzi, resp klasické

Tak to bohužel už nemám nápady, čím by to mohlo být. Ještě pro zajímavost zkus jiný prohlížeč, jak se to tam bude chovat.

Divné je, že v anonymním to jde v pohodě. Promazal jsem cookies, i data o prohlížení a pořád nic, zkusím ještě reinstal chromu.

Jestli ti to v anonymnim bezi jak ma tak hledej v nastaveni profilu-osoby-uctu firefoxu.