» Poradna » Web a internet

Chrome lagy

Dobrý den.Už delší dobu nechápu, proč se mi seká Google Chrome, načítá se sice vcelku rychle, ale např. na YouTubu se to velmi laguje a pomalu začínám ztrácet nervy. Internet mám 1000x300 mb/s.Co se týče např. Microsoftu Edge, ten se načítá trochu pomaleji, ale zato běží svižně.Teď tedy nevím, zda reinstalovat celý Chrome nebo plně přejít na jiný prohlížeč (jakékoli typy vítány). Děkuji za odpověď, Filip.

Odpovědi na otázku

Ja se nedivim, ze se ti to seka. Millibit je tisicina? bitu, takze mas 1 Mb/s down a 0,3Mb/s up.

Ne. Pokud mám 1000 mbit za sekundu, tak pro mB je potřeba toto číslo vydělit osmi. Takže 1000/8 je přesně 125 mB, díky odchylce to vychází na 100-120 mB/s. Internetem to opravdu není. :)

on narážel na to, že jsi místo M napsal m

Co máš v tom kompu za střeva (grafika a RAM) a kolik máš toho puštěnýho. Ono ty videa jsou dneska díky kompresi celkem náročný, takže pokud máš otevřených 20 oken a i když to pustíš jenom ve fullHD, ale máš málo ram a integrovanou grafiku, tak se to může kousat