» Poradna » Programy

Chrome jen miniatura

Když chci otevřít chrome, okno mi nenaskoci, ale jeví se jako otevřené. Postavím li se myši na ikonu, zobrazí se mi jen miniatura okna, nelze zvětšit. Už se mi to jednou stalo, ale je už to taková doba, že jsi nemohu vzpomenout na řešení. Vím, že jsem něco mazala ve složce na disku....přeinstalace nepomohla. Moc děkuji za pomoc

Odpovědi na otázku

A neni to okno z nejakyho duvodu proste jen prtavy? Mam pocit, ze jsem se s tim potkal taky (na ciste instalaci linuxu), proste to pidiokynko chytil za ruzek a roztahl a od te doby se to otvira v normalni velikosti.

Nie je možné, že sa okno otvorí mimo obrazovku? Mne sa to stáva, hlavne keď odpojím monitor po vypnutí PC.Podrž Shift a klikni pravým na Chrome na lište. Klikni Move/Premiestniť. Šípkami skús posunúť okno späť na tvoj aktívny monitor.

Včera jsem to viděl u souseda. Zkus kliknout na miniaturu, zmáčknout a držet klávesu Windows a mačkat šipku doleva nebo doprava, dokud se okno neobjeví.