» Poradna » Programy

Chrome jak přidělat stránku nahoru

Dal jsem přidat stránku a potom přidat složku a stále nahoře na liště nemám požadovanou stránku?

Odpovědi na otázku

Můžete mě poradit?Děkuju

Nejsem znaly véci pridavam jen zalozku *

a najdu ji tu stranku zalozenou jako tkanicku v knize kliknutim na dvojitou sipku vpavo nahore ve sloupci dalsich ktere se mi ukáží ( mě ve W10)

Souhlasím i já to mám zastrčené v pravo na tom samém místě přesně ANO.Jenže nechápu jak to dát na lištu a přitom tam mám na liště již 5 dalších věcí.

Jsi Tom nebo Adam? Odpovidal jsem Tom(ovi)

Ze stranky. Hvezdicka Ulozit. Pri hledani >> a kouknu do sloupce. Na konci mam stranku o tomto tematu z terazky (som majorom)

Za co ty minusy. To co jsem psal jsem i delal. Byl jsem na zive poradna na totazu v hlavicce uvedenem o nejz tu jde. Ulozil jsem ho * >> a mam to ulozene. V chrome v ntb. Akce online

Na listu to nedas musel bys jednu z tech ktere tam mas umazat.https://support.google.com/chrome/answer/188842

kliknes na hvezdicku a vyberes v menu panel se zalozkama, nebo pravy klik na panel vyberes pridat priecinok, nebo stranku

Jestli to popisuješ správně, tak postupuj přesně opačně. Nejdřív přidej složku a do ní přidej stránku. Pokud už je lišta zaplněná, objeví se vpravo dvojitá šipka pro zobrazení dalších.

Musím to tedy pořádně vyzkoušet.V každém případě díky.Posílám +